Prohlášení o ochraně osobních dat


Tyto zásady ochrany osobních údajů obecně vysvětlují, jak chráníme soukromí vašich osobních údajů. Bude se vztahovat na veškeré osobní údaje, které nám poskytnete při registraci u nás

Jaké informace shromažďujeme?

Typy osobních informací, které shromažďujeme od vás, budou záviset na okolnostech sběru a na druhu služby, kterou od nás požadujete. Pokud například chcete zakoupit produkt z těchto webových stránek, můžeme shromažďovat údaje, jako je vaše jméno, e-mailová adresa, dodací adresa, fakturační adresa a další informace týkající se vašeho nákupu.

Vzhledem k tomu, že zákonem požadujeme, abyste získali souhlas se shromažďováním "citlivých informací", předpokládáme, že jste souhlasili s shromažďováním všech informací, které jste nám poskytli pro použití v souladu s těmito zásadami, pokud nám neřeknete v opačném případě.

Jak shromažďujeme informace

Při návštěvě našich webových stránek, při jednání s naším webem nebo při osobním kontaktu s námi osobou můžeme shromažďovat osobní údaje o vás. Osobní údaje nebudeme shromažďovat bez vašeho souhlasu. Domníváme se, že váš souhlas je udělen, když vyplníte pole potřebná k usnadnění transakce prostřednictvím tohoto webu.

Jak používáme vaše osobní údaje

Obecně shromažďujeme osobní údaje pro následující účely:

1. Pro usnadnění přístupu na naše webové stránky, produkty a služby

2. Dodat produkty, které jste objednali od nás

3. Poskytnout vám informace o našich produktech a službách

4. Vyhledejte svůj názor na naše produkty, služby, marketing a webové stránky.

Některé osobní údaje, které shromažďujeme, jsou nezbytné pro to, abychom mohli přesně určit, kdo službu používá. Další typy osobních informací, které shromažďujeme, nám pomáhají rozvíjet profil toho, kdo využívá naše služby a jaké jsou jejich zájmy. To nám pomáhá nabízet produkty, které vyhovují potřebám uživatelů této webové stránky.

Zveřejnění osobních údajů třetím stranám

Vaše osobní údaje můžeme zveřejnit třetím osobám za účelem, pro který byly informace shromážděny, nebo za související účely, například za účelem dokončení transakce ve vašem zastoupení nebo poskytnutí produktu, který jste zakoupili. Zavazujeme dodavatele třetích stran, aby nám poskytli služby, které zahrnují dodavatele, který zpracovává osobní údaje, které držíme. Například v současné době spolupracujeme s dodavateli třetích stran na:


1. Poskytněte produkty zakoupené z těchto webových stránek

2. Poskytovat služby elektronického převodu finančních prostředků, zpracování kreditních karet a související služby

Bezpečnost vašich osobních informací

Vaše osobní údaje zajistíme a nebudeme obchodovat, pronajmout ani prodat. Učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili veškeré informace, které o vás máme. Osobní informace mohou být ukládány elektronicky do našeho počítačového systému. Firewally, hesla, antivirový software a e-mailové filtry acto chrání všechny naše elektronické informace.

Změny v tomto prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů Tyto zásady ochrany osobních údajů můžeme pozměnit, neboť se mění naše obchodní požadavky nebo zákon. Veškeré změny těchto Zásad ochrany osobních údajů budou na našich stránkách aktualizovány, takže pravidelně navštěvujte tuto stránku, abyste se ujistili, že máte nejaktuálnější zásady ochrany osobních údajů.


Řešení vašich obav

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně shromažďování nebo používání vašich osobních údajů, kontaktujte nás. Na váš dotaz nebo stížnost odpovíme co nejdříve.

zpět